سفارش و نصب درب های شیشه ای اتوماتیک

تعمیر درب های شیشه ای اتوماتیک

هزینه خدمات نصب و تعمیرات درب های شیشه ای اتوماتیک در شمرون تکنیکال متین

به صورت میانگین، خدمات نصب و تعمیرات درب های شیشه ای اتوماتیک بین 8000000 ریال تا 15000000 ریال متغیر است. در بخش تعرفه خدمات شمرون تکنیکال متین اطلاعات جزیی تر در زمینه خدمات نصب و تعمیر درب های شیشه ای اتوماتیک ارائه شده است.

مبانگین قیمت

امروزه استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به عنوان در های شیشه ای مغازه، ورودی آپارتمان ها و برج ها، بیمارستان ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. در های شیشه ای با توجه به نیاز مشتریان می توان به حالت اتوماتیک و یا حالت دستی اجرا شود. با توجه به نوع شیشه استفاده شده در های شیشه ای، مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند.

Hnet.com-image-2022-02-12T175608.968

شناخت انواع درب  اتوماتیک شیشه ای
انواع درب شیشه ای را می توان بدین صورت بیان کرد:

  1. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی.
  2. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی.

 

درب-اتوماتیک-تاشو

 درب شیشه ای برقی

داشتن درب شیشه ای برقی در مجل های پر تردد، با کاهش مصرف انرژی، تردد افراد را کنترل می کند. از دیگر مزیت های درب شیشه ای برقی افزایش امنیت می باشد.

درب شیشه ای برقی را به صورتی می توان تنظیم کرد که از یک سمت درب به صورت اتوماتیک و از طریق چشمی درب شیشه ای برقی، درب باز شود و از سمتی دیگر از طریق رمز و یا زنگ زدن درب شیشه ای برقی را باز نمود.

درب کشویی شیشه ای

درب کشویی شیشه ای بر روی ریلی سوار است که هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی باز و بسته می شود. درب کشویی شیشه ای می تواند با فریم و یا فریم لس اجرا شود که این موضوع بر قیمت درب کشویی شیشه ای تاثیر می گذارد.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است. و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند. درب های شیشه ای این محصول در زمان باز شدن به صورت کشویی باز و بسته می شوند.

تماس بگیرید!
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟