خدمات نصب و راه‌اندازی و تعمیر آیفون های تصویری در شمیران تکنیکال متین شامل تمامی اقدامات لازم برای نصب و راه‌اندازی، عیب‌یابی و تعمیر انواع آیفون تصویری می‌شود. هر کجای تهران که باشید، برایتان یک آیفون تصویری نصب کرده یا در صورت خرابی این تجهیزات، آن را عیب‌یابی و تعمیر خواهیم کرد.

سفارش و نصب آیفون تصویری

تعمیر آیفون تصویری

هزینه خدمات نصب و تعمیر آیفون تصویری در شمیران تکنیکال متین

به صورت میانگین، خدمات نصب و تعمیر آیفون های تصویری بین 1500000 ریال تا 3500000 ریال متغیر است. در بخش تعرفه خدمات شمیران تکنیکال متین اطلاعات جزیی تر در زمینه خدمات نصب و تعمیر آیفون تصوریری ارائه شده است.

مبانگین قیمت

عملکرد آیفون های صوتی و تصویری

همه آیفون های صوتی و تصویری چهار عملکرد کلی دارند که در بین آنها مشترک است:

  • به صدا درآوردن هشدار زنگ در داخل ساختمان
  • انتقال صدای مراجعه کننده از پنل به گوشی
  • انتقال صدای صاحبخانه از گوشی به پنل
  • باز کردن درب ساختمان

آیفون های تصویری علاوه بر چهار عملکرد بالا قادر به پخش تصویر شخص مراجعه کننده نیز هستند. صاحبخانه با نگاه کردن به مانتیور آیفون تصویری می تواند فضای درب ساختمان را مشاهده کرده و از هویت شخص مراجعه کننده مطلع شود. آیفون های تصویری کوماکس یکی از اولین و بهترین آیفون های تصویری موجود در بازار هستند. اغلب آیفون های تصویری موجود در بازار مانند آیفون های تصویری تابا، تابان، سیماران، الکتروپیک، فونیکس، تامر، سوزوکی، کوکوم، تکنوتل، اکو، کنوی، هیوندا، کالیوز، آلدو و … از روی سیستم آیفون های تصویری و کوماکس کپی برداری شده اند .

تماس بگیرید!
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟